Міс ПДМУ-2023: в Університеті відбувся благодійний захід

20 квітня 2023 року відбувся традиційний благодійний захід – Міс-ПДМУ-2023. На ньому зібрані кошти на щорічному святі жіночої краси будуть передані на підтримку ЗСУ, які невпинно продовжують захищати нас та наших рідних. Адже максимальний внесок кожного на своєму фронті – запорука спільного успіху і ще один вагомий крок до Перемоги.

Розпочинаючи конкурс, у залі Хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів, які поклали своє життя за свободу та суверенність України.

Далі упродовж яскравого дійства вкотре переконувалися у тому, що українські дівчата, і, зокрема, студентки ПДМУ – найгарніші у світі! Так було, є і буде завжди. Звісно ж, що кожне століття відрізняється своїми особливостями та критеріями жіночої вроди, але зовнішній вигляд українок завжди був на висоті. І саме наші конкурсантки створювали та демонстрували образи кожної епохи від 20-х років минулого століття до наших днів. Вболівальники ж були свідками цих дивовижних історичних реінкарнацій та завдяки конкурсанткам отримали можливість й собі побувати на межі епох. Безперечно, всі учасниці без винятку гідні звання Міс – Краса. Але Міс ПДМУ-2023 журі треба було обрати все ж таки тільки одну – найбільш яскраву Зірку конкурсу. Нею стала студентка 6-ого курсу медичного факультету № 1 – Анна Мудра. Голова журі, перший проректор ПДМУ, професор Валентин Дворник вручив саме їй корону переможниці – Міс-ПДМУ-2023.

У той же час «1-ою Віце – Міс» стала студентка 1-ого курсу медичного факультету № 1 – Аміна Козлова та «2-ою Віце – Міс» – студентка 2-ого курсу медичного факультету № 1 Анастасія Висоцька. Приз глядацьких симпатій за розум, дотепність та чарівність завоювала студентка 3-ого курсу стоматологічного факультету Анна Пархоменко.

Конкурсантки та глядачі сердечно дякують за сприяння у проведенні благодійного заходу адміністрації Університету на чолі з ректором, професором Вячеславом Жданом та сподіваються на їхню підтримку і у майбутньому на продовження не менш цікавих і корисних загально університетських заходів.

Зібрані по завершенню конкурсу внески у сумі 13 360 гривень будуть відправлені організаторами на підтримку ЗСУ.

Палкі вітання переможницям Конкурсу розуму, чарівності та краси і побажання й надалі успішно підкорювати нові вершини для того, щоб бути не тільки чарівними, а й стати справжніми фахівцями своєї справи – майбутніми досвідченими лікарями! Хай щастить!