Мультифестиваль “Студентська республіка”

Мультифестиваль “Студентська Республіка”

У твоїй голові вже давно дозрів план державного перевороту? Хочеш відчути себе справжнім мером чи суддею? Або просто круто та звідривом провести час? Тоді ти неодмінно маєш побувати на щорічному масштабному фестивалі «Студентська республіка ПДМУ». Спробуємо розібратися, що це за гра?

Усе дійство відбувається три дні на території спортивно-оздоровчого табору «Диканська дубрава» на початку червня. Щоб потрапити до республіки, тимаєш зібрати енергійну команду з 6-7 осіб, придумати оригінальну назву, відзнятине менш цікаву відео-візитку на задану тему. Якщо виконав усі умови та пройшов відбір, вітаю – ти стаєш громадянином «Студентської республіки ПДМУ»!

Студентська республіка – це країна в мініатюрі з усіма її атрибутами, органами управління, порядками, правилами, власною Конституцією танавіть валютою. На чолі стоїть мер, якому підпорядковуються міністерства: юстиції, внутрішніх справ, фінансів та інші. Нехай це всього лише мініатюра республіки, але громадяни мають можливість влаштуватися на роботу та отримуватиза це платню і харчуватися в їдальні. Решта, хто не бажає працювати на державу,може створити своє власне приватне підприємство і цим заробляти на життя.

Головне завдання – це політична гра.  Жителі створюють власні партії, висувають їхна вибори, проводять політичні перегони та голосування. Партії, що балотуються, влаштовують дебати, щоб привернути увагу громадян, вигадують нові закони та обіцяють багато змін. Після дебатів влаштовуються вибори, де кожен має право голосу. Усе, як завжди, проходить таємно, результати оголошує виборча комісія, а народні обранці формують оргкомітет, який у майбутньому візьме участь в організації наступної«Студентської республіки ПДМУ».

Якщо хтось незадоволений рішенням, то має повне правоорганізувати мітинг. Траплялися і державні перевороти – зняття мера з поста тавстановлення нового режиму. За невдалої спроби всі заколотники потрапляють до в’язниці (так-так, в`язниці у нас також є).

Звичайно, лише на політиці все не закінчується. Протягом Студреспубліки відбувається ще безліч цікавих і драйвових подій. У перший жевечір проходить відкриття та представлення команд з візитівками, що завжди супроводжується креативними, а інколи і дуже неочікуваними номерами, запальними танцями, чудовими співочими виступами, жартами та безліччю інших цікавих подій. Обирають найоригінальніше представлення команди, за що вона отримує бонус.

Також на республіці можна пограти у квести та взяти участь у флешмобі,  спробувати свої силив  психологічно-інтелектуальній грі «Мафія», спортивних змаганнях з міні-футболу та волейболу. Проводяться незабутні конкурси краси: «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки», дійство накращий голос, а якщо ти гарно малюєш, то показ боді-арту саме для тебе. Це все проходить надзвичайно весело та феєрично!

Мета Студреспубліки не тільки у виборах, засіданнях, мітингах, а й в тому, щоб навіть незнайомі люди за три дні стають невід’ємною частинкою твого життя. Гарантуємо, що ця подія закарбується у твоїй пам’яті назавжди!