“Наша єдина студентська родина!” 2018

16 листопада в палаці дозвілля ”Листопад” відбулося проведення обласного молодіжного проекту до Міжнародного Дня студента ”Наша єдина студентська родина!”. Цей захід є довгоочікуваним для кожного, адже багато років поспіль він об’єднує всі навчальні заклади Полтави та області. Там представлялися не лише вузи, а й їх студенти, які проявили себе не тільки у навчанні, але і в інших номінаціях, і, як завжди, були за це приємно винагороджені. Кожен вуз виступив з художніми номерами, де таланти і вишуканість зробили атмосферу незабутньою для всіх присутніх. Також кожен вуз представляв свою сторінку в інстаграмі і, напевно, зацікавив глядача своєю діяльністю. Студенти також мали змогу уявити себе на “Євробаченні” і своїми номерами знову нам показали свою талановитість та неперевершаність.

Головною частиною програми було, звісно, нагородження. Номінації розділилися: кожен навчальний заклад був відзначений завдяки сумлінній праці своїх студентів. Нагороди були вручені таким чином:

Соколова Даниїла – кращий громадський діяч;
Кольоса Анатолій – кращий культурно-мистецький діяч;
Іра Степанченко – кращий науковець Полтавщини;
Валерій Буян – кращий спортсмен;
Юлія Заєць – кращий волонтер Полтавської області.

Гордість за вихованців академії не полишала і групу підтримки: бурхливі оплески радості за товаришів лунали на весь зал. Усі наші студенти відчували гордість за свою альма матер, отримали незабутні емоції і переконалися, що студентське життя є справді багатогранне і яскраве. Весь колектив активістів та гостей висловлює вдячність міському відділу у справах сім’ї, молоді і спорту та всім організаторам за можливість відчути себе частинкою цього чудового свята.

Автор: Настя Процак.