“Representation”

27 листопада у стінах нашої академії пройшов черговий пізнавальний захід “Representation”. Над його створенням попрацював Навчальний відділ студентського парламенту. До нашого відома були представлені дві досить незвичні лекції.

Перша – “Прокрастинація як спосіб мислення. Пасивний спосіб досягнення мети” . Матеріал підготувала Ірина Бутиріна. Було обговорено декілька важливих понять цієї теми, присутні знайшли яскраві приклади в сучасному житті і навіть поговорили про власні прокрастинуючі моменти. Розібрали структуру, види, пускові механізми, теорії виникнення, методи боротьби та способи застосування. Як виявилося, це явище має як позитивні, так і негативні сторони, але (доведено!) як саме скористатися цим феноменом залежить тільки від нас.

Друга з лекцій, що представили до нашої уваги, – “Експерименти над людьми. Всі за та проти”. Інформацію з цього питання висвітлив Олександр Довгополий. Торкнулися історії дослідів, вплив на становлення медицини, моральні та правові аспекти. Провели дискусію щодо використання такого методу в майбутньому та його доцільності.

Обидва виступи були цікавими, побудовані на творчому підході та з простим способом засвоєння матеріалу, що особливо важливо для таких навчальних заходів. Година була проведена не просто з користю: зараз я впевнено стверджую, що ця лекція змінила розуміння банальних речей майже кожного присутнього. Дякуємо навчальному відділу за таку можливість поповнити свої уміння і за той час, проведений з користю для свого майбутнього.