Representation

18 лютого в 6- тій аудиторії був проведений науково-популярний лекторій “ Representation”. Цього разу наші лектори розкривали нестандартні, але дуже важливі теми для нашого студентства і суспільства загалом.

Лектор Андрій Цюцюра з темою “Депресія- хвороба чи поганий настрій” розповів про види депресій та причини, що їх провокують. Під час лекції Андрій спромігся зробити таку складну тему, як депресія, доступною та зрозумілою кожному, пояснив все простими словами для того, щоб всі слухачі могли черпати цю інформацію, адже можливо, саме їм, саме тобі це необхідно.

Роман Охріменко – наш другий лектор виступав з темою “Мухомор: фармакологія; особистий досвід”. Його доповідь була направлена на висвітлення не дуже популярної в нашому інформаційному просторі, але не менш важливої теми дії мускаріну на організм людини. Розповідь Романа супроводжувалася яскравою, структурною презентацією. Лекція була сповнена позитивними емоціями, а за динамічністю поступалася лише дискусії, що виникла між глядачами після розкриття даної теми.

В кінці лекції найактивніші глядачі були нагороджені приємними подарунками від нашого спонсора.

Ми з нетерпінням будемо чекати вас на наступному “Representation”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *