Благодійний студентський бал «Допомогти так легко»

Ви це чуєте? Шалений гомін, гучний дзенькіт підборів, шелест казкових суконь, музика, що лунає звідусіль…Так – це традиційний ХІІ благодійний студентський бал «Допомогти так легко», що відбувся 15 листопада в міському будинку культури. Цього року темою бала став, напевно, улюбленець усіх – Дісней, тому кожен мав змогу перевтілитися в будь-якого казкового героя чи відшукати свого принца на білому коні.

Благодійний внесок складав 50 грн. і в танцювальному залі розміщувалися спеціальні ящики, для пожертвування. Усі зібрані кошти будуть направлені на лікування Басараба Єгора (2013 р.н.) з діагнозом: медулобластома – злоякісна пухлина головного мозку. Традиційно, благодійність – основна ціль цього заходу, що майстерно поєднується з невимушеним святом бального танцю.

Панувала запальна, казкова атмосфера, пари кружляли під шалену музику, а смачний фуршет, солодощі допомагали підтримувати сили та енергію. Відразу привертали увагу прекрасні фото-зони для всіх бажаючих. Було продемонстровано чаруюче мильне шоу та відбувся розіграш призів за індивідуальними номерами запрошень. Дякуємо спонсорам, організаторам за створення та втілення в життя такого чудового дійства.

Тішить те, що багато небайдужих студентів долучилися до цієї благодійної справи. Бал – це чудовий спосіб допомоги нужденним, маленький, але важливий крок на шляху до кращого життя. Не забуваймо, що творити добро так легко!

Автор: Юлія Погуляй

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *